..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia    

   Statystyki
 Orbital zowu nadaje! - 2009-04-25 15:19:26
Jak widać (i słychać!), Orbital powrócił w zasięg Waszych odbiorników! Wprowadziliśmy kilka zmian, np. nowy adres www. Teraz serwis można odwiedzać używając aliasu www.neuroshima.pl ! Ułatwi to Wam poszukiwanie nowych artykułów, wieści i dodatków do NS. Więcej nowości w rozszerzeniu newsa!

» Poza nowym adresem www.neuroshima.pl, w trakcie przerwy technicznej zajęliśmy się usprawnieniem wielu dotychczasowych rozwiązań.

» Layout został zoptymalizowany dla przeglądarek takich jak Firefox, Google Chrome i Opera, co zaowocowało wielkim powrotem animowanego nagłówka :)

» Logowanie jest teraz szybsze i bardziej niezawodne, co powinno ograniczyć ilość problemów z dostępem do kont uzytkowników.

» Prezentujemy nową, bardziej przejrzystą wersję działu Redakcja, zaktualizowaną do najnowszej zawartości orbitalowej "listy płac" :)

» Dodaliśmy dział Kontakt, w którym każdy może znaleźć sposób na skontaktowanie się z redakcją serwisu w interesujących go kwestiach.

Mamy nadzieję, że powyższe zmiany ułatwią wszystkim korzystanie z serwisu i umilą oczekiwanie na pierwszą po reaktywacji aktualizację. Ta, tradycyjnie, już wkrótce!

Pozdrawia Orbital Team!

P.S.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy okazali troskę o stan serwisu przejawiającą się w wielu mailach z pytaniami o dalszy los Orbitala, a także wszystkim którzy oferowali swoje wsparcie i pomoc. Najbardziej zaś dziękujemy zwykłym użytkownikom, którzy zostali z nami mimo trudnych chwil - dzięki Waszej wytrwałości, cierpliwości i wyrozumiałości możemy wracać do naszego zadania - tworzenia dla naszych czytelników najlepszego serwisu o NS, najlepiej jak potrafimy. Jeszcze raz, dziękujemy!

dodajdo.com
The_Ezekiel


komentarz[14] |
>RÓŻNE

Systemy RPG

Klanarchia  - Fantasy Horror RPG

Konwenty

Konkursy

Fallout


Konwenty
Nadchodzace
21-22.IV, Lublin
27.IV-30.IV, Kraków
7.VI-10.VI, Srebrna Góra
6-9.VII, Gdańsk
13-18.VII, Stargard
10-12.VIII, Racibórz
11-12.VIII , Kraków
30.VIII-2.IX, Warszawa

   ShoutBox
Bloguja Elcards Top 10
ZAŁÓŻ BLOGA
ZAGRAJ W ELCARDS
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

 
Strona wygenerowana w 0.017828 sek. pg: