..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia    

   Statystyki
 Nowe komiksy Star Wars - 2008-03-17 23:02:58
Bastion polskich fanów Star Wars zamieścił na swej stronie notki o dwóch wydanych niedawno w USA komiksach Star Wars. Są to "Legacy #21" oraz "Rebellion #12", o których więcej informacji znajdziecie w rozszerzeniu.

Za Bastionem polskich fanów Star Wars:

"Legacy #21"

Oto drugi i ostatni zeszyt miniserii "Indomitable" cyklu "Legacy". Sithowie zwabili wyjętego spod prawa admirała Gara Staziego w pułapkę, która ma zniszczyć Sojusz Galaktyczny raz na zawsze. Ale Stazi nie jest durniem - może i zgodził się grać w rozgrywkę Sithów, ale bez ujawnienia swoich kart. W międzyczasie siły dawnego Imperatora Roana Fela czekają w pobliżu. Przybywają by pomóc, zaszkodzić, czy po prostu zniszczyć tego, który na koniec pozostanie przy życiu? Scenariusz John Ostrander, rysunki Omar Francia. Preview tutaj.

"Rebellion #12"

A oto drugi zeszyt czteroodcinkowej miniserii "Small Victories" cyklu "Rebellion". Wiedząc o problemach załogi rebelianckiego okrętu zagubionego w środku imperialnej przestrzeni admirał Ackbar musi zdecydować czy zaryzykować los całej floty dla niemożliwej misji ratunkowej, czy też zostawić Luke'a Skywalkera i księżniczkę Leię samym sobie. Tymczasem Luke i Leia dobrowolnie podjęli się równie niemożliwej misji z nieoczekiwanymi rezultatami. Schwytani przez skorumpowanego oficera w ważnej imperialnej placówce mają jedną szansę na uratowanie misji i życia - a jest nią Deena Shan. Zagrożona i niezdecydowana Deena nigdy nie sądziła, że będzie tyle znaczyć dla Rebelii. Los Sojuszu jest teraz w jej rękach, a ona oddałaby wszystko, by było inaczej. Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Colin Wilson. Preview tutaj.
Boromir


komentarz[27] |
>RÓŻNE

Systemy RPG

Klanarchia  - Fantasy Horror RPG

Konwenty

Konkursy

Fallout


Konwenty
Nadchodzace
21-22.IV, Lublin
27.IV-30.IV, Kraków
7.VI-10.VI, Srebrna Góra
6-9.VII, Gdańsk
13-18.VII, Stargard
10-12.VIII, Racibórz
11-12.VIII , Kraków
30.VIII-2.IX, Warszawa

   ShoutBox
Bloguja Elcards Top 10
ZAŁÓŻ BLOGA
ZAGRAJ W ELCARDS
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

 
Strona wygenerowana w 0.016641 sek. pg: